Movies
Ratings
1189

About FamilyRated ★ 3.5
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 2.5
CatsRated ★ 2.0
VictoryRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5

Green BookRated ★ 4.0

Love in the Big CityRated ★ 4.5

Because I Hate KoreaRated ★ 3.5

Intimate StrangersRated ★ 1.5
WonkaRated ★ 2.0

ExhumaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 0.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5

AlienoidRated ★ 1.0
Semantic Error: The MovieRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 1.5
NopeRated ★ 3.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.0