Titles you rated

You and Everything ElseRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.5
High KickRated ★ 4.0

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.0
ExtracurricularRated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
White ChristmasRated ★ 3.0

Jujutsu KaisenRated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 1.5
When They Cry: ReiRated ★ 2.5
Hunter X HunterRated ★ 5.0

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Danganronpa: The AnimationRated ★ 2.0
Tomorrow, I'll Be Someone's Girlfriend Season 1Rated ★ 1.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 2.5
Pyramid GameRated ★ 2.0
The Sound of MagicRated ★ 2.5
AnnaRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 3.0