Movies
Ratings
13
Blue ValentineRated ★ 2.0

AlwaysRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0

HelplessRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 4.0

Keys to the HeartRated ★ 5.0
Still AliceRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 5.0