Movies
Ratings
1006
Zootopia 2Rated ★ 4.0

Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5

Take PointRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0

Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5