Series
Ratings
27
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
HellsingRated ★ 2.0
The NewsroomRated ★ 4.0

Temptation of WifeRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0