Movies
Ratings
558
Into the StormRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
RidersRated ★ 3.0

Cruel Winter BluesRated ★ 3.0
Bewitching AttractionRated ★ 2.0
Big BangRated ★ 1.0
Days of WrathRated ★ 2.0
Les FormidablesRated ★ 2.0
This Means WarRated ★ 2.5
TumbleweedRated ★ 2.5
A LoveRated ★ 2.0
Just Do It!Rated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
Two Faces of My GirlfriendRated ★ 3.0

Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 2.0
The RecipeRated ★ 1.5