Series
Ratings
74
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
My DearestRated ★ 4.5
The FrogRated ★ 3.0
ConnectionRated ★ 4.0
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 2.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 5.0
Beating HeartRated ★ 5.0
The Path to GloryRated ★ 5.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 4.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5

Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0