Movies
Ratings
34

Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 1.0
OnceRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0

SecretRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.5

The Face ReaderRated ★ 4.0

The ThievesRated ★ 4.0

Secretly, GreatlyRated ★ 4.0