Titles you rated
SherlockRated ★ 0.5
ReignRated ★ 2.0
Call the MidwifeRated ★ 3.0
Jane EyreRated ★ 4.5
TurnRated ★ 2.5
The Last ShipRated ★ 3.0
London SpyRated ★ 0.5
Everybody Loves RaymondRated ★ 2.0
1600 PennRated ★ 2.5
2 Broke GirlsRated ★ 3.0
The Thorn BirdsRated ★ 3.5
Elizabeth IRated ★ 2.5
North and SouthRated ★ 3.0
CamelotRated ★ 2.5
SuitsRated ★ 2.5
White CollarRated ★ 2.0
HannibalRated ★ 2.0

House of CardsRated ★ 2.5
The PacificRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5