Series
Ratings
116
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
If no Sekai De Koi ga HajimaruRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Jun and JunRated ★ 1.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5

DAN DA DANRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
The Wonderful World of Mickey MouseRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
BonobonoRated ★ 3.5
Heartstopper Season 3Rated ★ 4.0
HIStory2: Crossing the LineRated ★ 1.5

Light of My LionRated ★ 4.0

Love in the Big CityRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
The Boyfriend Season 1Rated ★ 4.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 3.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5