Series
Ratings
18
2 Days and 1 NightRated ★ 5.0

KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 5.0

BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 5.0

One PieceRated ★ 5.0

KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 5.0

The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0

That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0

That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 5.0

Attack on TitanRated ★ 5.0

That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
Yona of the DawnRated ★ 5.0

Jujutsu KaisenRated ★ 5.0

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0

My Hero AcademiaRated ★ 5.0

SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0

Demon SlayerRated ★ 5.0

Tokyo RevengersRated ★ 5.0

Chainsaw ManRated ★ 5.0