Movies
Ratings
312

Decision to LeaveRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0

Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5

Despicable MeRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0

Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 4.0

Knives OutRated ★ 4.0