Movies
Ratings
2110
Alien³Rated ★ 1.5

Anatomy of a FallRated ★ 4.0
HumintRated ★ 3.0
Big DealRated ★ 3.5

The FabelmansRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
Valentine's DayRated ★ 3.0
LionRated ★ 3.5
War MachineRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.5
Another EarthRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 2.5

No Other ChoiceRated ★ 4.5
Mary PoppinsRated ★ 3.0
The UglyRated ★ 4.5

ReboundRated ★ 3.0

A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5