Movies
Ratings
120
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 2.0
300Rated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 2.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 5.0- BlackRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0