Movies
Ratings
611

Inside MenRated ★ 4.5
The Expendables 3Rated ★ 4.0

Jurassic WorldRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 3.5
FocusRated ★ 3.0

Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5

A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The InternRated ★ 5.0

AssassinationRated ★ 3.5

VeteranRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
Premium RushRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 3.0

Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5

A Hard DayRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0

Begin AgainRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 1.0