Series
Ratings
137
The Price of ConfessionRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0

Friendly RivalryRated ★ 3.5
The Judge from HellRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
Dexter: New BloodRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
SomebodyRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Wedding PeachRated ★ 4.5
SlayersRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5

Slam DunkRated ★ 5.0
QueendomRated ★ 4.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0