Series
Ratings
1089
Thirty-NineRated ★ 2.0
Minato's Laundromat: Wash My Heart! Season 2Rated ★ 3.0
Senpai, Danjite Koidewa!Rated ★ 1.0
Around 1/4Rated ★ 3.0
Lovely WriterRated ★ 3.0
Sh**ting StarsRated ★ 2.0
Love Is Better the Second Time AroundRated ★ 2.5
Takara-kun to Amagi-kunRated ★ 2.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 3.5
Tokyo in April Is...Rated ★ 2.5
Zoku I Became the Main Role of a BL DramaRated ★ 3.5
Depth of FieldRated ★ 2.5
Plus & MinusRated ★ 2.0
Follow The WindRated ★ 2.0
Jack O' FrostRated ★ 1.0
Candy Color ParadoxRated ★ 1.0
I Became the Main Role of a BL DramaRated ★ 3.5
We Best Love: No. 1 For YouRated ★ 3.5
At 25:00, in AkasakaRated ★ 3.0
Kiseki: Dear to MeRated ★ 2.0