Series
Ratings
13
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0

Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0