Movies
Ratings
439
Initial D Legend 3 -Kakusei-Rated ★ 4.0

High SocietyRated ★ 1.5

Begin AgainRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.5
Love+SlingRated ★ 1.5

Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5

The Fatal EncounterRated ★ 3.5
GoodFellasRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Jason BourneRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
Quantum of SolaceRated ★ 3.0

Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 5.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0