Titles you rated


Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5

My Dress-Up DarlingRated ★ 4.5

Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 1.5
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.5
Dogs Are IncredibleRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 5.0
Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 4.5
Initial D: Final StageRated ★ 4.0
Initial D: Fourth StageRated ★ 4.0
頭文字D: Third StageRated ★ 4.0
Initial D: Second StageRated ★ 4.5
Initial D: First StageRated ★ 4.5

Demon SlayerRated ★ 4.0

One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0

SKY CastleRated ★ 4.0

Tokyo GhoulRated ★ 4.5