Movies
Ratings
37
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0

The Show Must Go OnRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 3.0

WishRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0

DerangedRated ★ 3.0

The Terror LiveRated ★ 5.0

Secretly, GreatlyRated ★ 3.0

PunchRated ★ 3.0
OnceRated ★ 5.0

Voice of a MurdererRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0

Cold EyesRated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 5.0