Series
Ratings
37
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 4.5
Inside Job Part 1Rated ★ 4.5
The Great Jahy Will Not Be Defeated!Rated ★ 3.0
Star vs. the Forces of EvilRated ★ 4.0
Summer Time RenderingRated ★ 3.5
The Cuphead Show!Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0

My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
F is for FamilyRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
Family GuyRated ★ 4.0
Family GuyRated ★ 3.0

Attack on TitanRated ★ 5.0

Attack on TitanRated ★ 5.0

Jujutsu KaisenRated ★ 5.0