Movies
Ratings
235

Inside MenRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0

The HandmaidenRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0

AssassinationRated ★ 5.0
Straight Outta ComptonRated ★ 4.5

VeteranRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
Welcome to the SticksRated ★ 5.0
RudderlessRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0