Movies
Ratings
1978

AnacondaRated ★ 1.5
Send HelpRated ★ 3.5
FateRated ★ 3.0
HumintRated ★ 3.0
The White TigerRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The WonderRated ★ 3.5

The Price of GoodbyeRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 2.5
Omniscient ReaderRated ★ 2.5
Wicked CityRated ★ 3.0
The RIPRated ★ 3.0

BugoniaRated ★ 3.0
Key of LifeRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5

100 MetersRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0