Titles you rated
Gone GirlRated ★ 4.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0

Scarlet InnocenceRated ★ 1.5
LucyRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0

Howl's Moving CastleRated ★ 3.5

The PiratesRated ★ 2.5

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
UnknownRated ★ 4.5
You Are My PetRated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 3.5