Series
Ratings
73
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5

Attack on TitanRated ★ 3.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 4.5

Dr. StoneRated ★ 5.0

BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.5

That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 1.0

Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Yuri!!! on IceRated ★ 4.0

The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 5.0

Demon SlayerRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0

One Punch ManRated ★ 2.0
No Game No LifeRated ★ 1.5
Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.5

Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.0

My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Yona of the DawnRated ★ 3.5
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.5