Titles you rated

Future GPX Cyber Formula 11Rated ★ 4.5
Future GPX Cyber Formula ZERORated ★ 4.5
Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 4.5
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 5.0

Rustic PeriodRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0

Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
나루토 5기Rated ★ 4.0
나루토 4기Rated ★ 4.0
NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
나루토 2기Rated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5

Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0

Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0

Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0

Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.0