Titles you rated
Blue TowerRated ★ 4.0

Rustic PeriodRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 1.0
Gold TowerRated ★ 4.0
The King and IRated ★ 1.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.0
Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 0.5

My Love From Another StarRated ★ 1.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0