Series
Ratings
59
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 0.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
IRISRated ★ 0.5
Smile AgainRated ★ 0.5

My Love From Another StarRated ★ 2.5
Brilliant LegacyRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 1.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 1.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5

Queen of AmbitionRated ★ 1.5

The HeirsRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Rosy LoversRated ★ 1.0

Endless LoveRated ★ 1.5
Unkind WomenRated ★ 3.5
Terms of EndearmentRated ★ 3.0