Movies
Ratings
61
The Man from EarthRated ★ 4.5
Hot RodRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.0

Source CodeRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0

A Tale of Two SistersRated ★ 2.0

My Scary GirlRated ★ 2.0

Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 3.0

HauntersRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
The MechanicRated ★ 4.0

The Terror LiveRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.5