Movie
Series
Book
Webtoon
Login
Sign Up
Movies
Ratings
1380
More
La La Land
Rated ★ 3.5
Cult of Chucky
Rated ★ 1.0
Homecoming
Rated ★ 4.5
Masters of Horror: Family
Rated ★ 3.0
Pelts
Rated ★ 3.0
Deer Woman
Rated ★ 4.0
The Screwfly Solution
Rated ★ 2.0
Dreams in the Witch House
Rated ★ 3.0
The Vatican Tapes
Rated ★ 1.0
Noroi: The Curse
Rated ★ 4.5
The Stare
Rated ★ 0.5
Sick Girl
Rated ★ 3.5
From Dusk Till Dawn 3: The Hangman's Daughter
Rated ★ 1.0
30 Days of Night: Dark Days
Rated ★ 1.5
American Mary
Rated ★ 3.5
Masters of Horror: Imprint
Rated ★ 4.0
The ABCs of Death
Rated ★ 3.0
Cigarette Burns
Rated ★ 3.5
Martyrs
Rated ★ 3.5
Ju-on: The Final Curse
Rated ★ 1.0
WatchList
76
Watching
0