Titles you rated
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0

Castle in the SkyRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0

VeteranRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5