Series
Ratings
94
Golden CrossRated ★ 4.0
Angel's RevengeRated ★ 4.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 2.0
Glory JaneRated ★ 3.0
Ruby RingRated ★ 4.0
Marry Him If You DareRated ★ 4.0
What's Up FoxRated ★ 3.5
Precious FamilyRated ★ 3.5
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0
Wonderful DaysRated ★ 3.5
Two WeeksRated ★ 4.5
Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
H.I.TRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.0
DamoRated ★ 3.5
Miss MermaidRated ★ 3.5