Series
Ratings
197

Chainsaw ManRated ★ 3.5
어른 김장하Rated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0

Kwak Jun-bin's World Taxi Restaurant Season 2Rated ★ 3.5
Kwak Jun-bin's World Taxi RestaurantRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 4.0
Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Mom's Friend's SonRated ★ 1.0
Baby ReindeerRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Canada Check-inRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Colin in Black & WhiteRated ★ 4.5