Movies
Ratings
455

The Battleship IslandRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
Baby and MeRated ★ 1.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 3.5
Because I Love YouRated ★ 2.0
I Killed My MotherRated ★ 4.0

CartRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
It's a Boy Girl ThingRated ★ 2.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.0

Marrying the MafiaRated ★ 2.0

Take This WaltzRated ★ 2.0
A Lot Like LoveRated ★ 2.0
Ted 2Rated ★ 2.0
ConfessionRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 4.5
The Theory of EverythingRated ★ 2.5

Shrek 2Rated ★ 2.5