Titles you rated
Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.5

SandglassRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0