Series
Ratings
252
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0

Beyond EvilRated ★ 3.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.5

Be MelodramaticRated ★ 4.5
Lupin Season 1Rated ★ 3.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Search: WWWRated ★ 4.0
Eyeshield 21Rated ★ 4.5
Doctor PrisonerRated ★ 5.0

UnnaturalRated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 4.0
The Lost RoomRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0