Titles you rated


SunnyRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5

Escape from MogadishuRated ★ 4.5

Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 4.0

Princess MononokeRated ★ 4.0
To the Forest of Firefly LightsRated ★ 4.5

Spirited AwayRated ★ 4.0

My Neighbor TotoroRated ★ 3.5

A Taxi DriverRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.5

WhiplashRated ★ 3.0

In the Mood for LoveRated ★ 4.0