Movie
Series
Book
Webtoon
Login
Sign Up
Movies
Ratings
150
More
The French Sex Murders
Rated ★ 2.5
Children of the Corn II: The Final Sacrifice
Rated ★ 1.5
Silent Night, Deadly Night Part 2
Rated ★ 1.0
The Mutilator
Rated ★ 3.0
Smokey and the Bandit
Rated ★ 3.0
Eyes of Laura Mars
Rated ★ 3.0
A Short Vision
Rated ★ 3.0
Slumber Party Massacre II
Rated ★ 1.5
The Slumber Party Massacre
Rated ★ 2.5
Let's Scare Jessica to Death
Rated ★ 3.0
The Strange Vice of Mrs Wardh
Rated ★ 3.5
A Black Veil for Lisa
Rated ★ 2.0
Avalanche
Rated ★ 1.5
Hatchet for the Honeymoon
Rated ★ 3.0
Planet of the Vampires
Rated ★ 3.0
Seven Murders for Scotland Yard
Rated ★ 0.5
Bloodsucking Freaks
Rated ★ 2.5
A Taste of Blood
Rated ★ 0.5
The Meaning of Life
Rated ★ 4.0
The Night Evelyn Came Out of the Grave
Rated ★ 3.0
WatchList
2
Watching
0