Titles you rated
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 3.0

The Yellow SeaRated ★ 4.0

SunflowerRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0

QuickRated ★ 3.0

SilmidoRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0

The TowerRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0

Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0

DerangedRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0