Series
Ratings
241
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 2.5
Upload Season 3Rated ★ 1.5
UploadRated ★ 2.0
UploadRated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 2.5
A Virtuous BusinessRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Death to Snow WhiteRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
BargainRated ★ 1.5
Good PartnerRated ★ 2.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 2.0
더 인플루언서Rated ★ 2.0
Missing: The Other SideRated ★ 2.5
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 3.5