Series
Ratings
14
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
PluribusRated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.0

Chainsaw ManRated ★ 3.0
LazarusRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
SarazanmaiRated ★ 3.5
The WireRated ★ 5.0
Welcome to the N.H.K.Rated ★ 3.5
WorldEnd: What do you do at the end of the world? Are you busy? Will you save us?Rated ★ 2.0
Wonder Egg PriorityRated ★ 2.0
BroadchurchRated ★ 4.0