Movies
Ratings
418
The WailingRated ★ 4.5
Bad Boys IIRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 3.5

Small Town RivalsRated ★ 3.5
Saw IIIRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.0
WaterboysRated ★ 3.0
You've Got MailRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0

Jail BreakersRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 3.0
Hachi-koRated ★ 3.5

What Women WantRated ★ 3.5
HulkRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 4.5
Twelve MonkeysRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.5