Movies
Ratings
58

SunnyRated ★ 4.0

All for LoveRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.0

LolitaRated ★ 2.0
The LobsterRated ★ 1.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.0
The HolidayRated ★ 2.0
Legally BlondeRated ★ 1.5

Marriage BlueRated ★ 2.0

The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 1.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 1.5
The Princess DiariesRated ★ 1.0
Coyote UglyRated ★ 1.0
Minority ReportRated ★ 1.5

A Werewolf BoyRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 2.0
The PartyRated ★ 2.0