Movies
Ratings
733

No Other ChoiceRated ★ 4.0

The People UpstairsRated ★ 2.0

Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.0

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5

The Face ReaderRated ★ 4.0

Chungking ExpressRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5

Love in the Big CityRated ★ 4.0

Amazon Bow MasterRated ★ 1.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 3.0

Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0

PilotRated ★ 2.0

EscapeRated ★ 4.0

I, The ExecutionerRated ★ 3.0

ExhumaRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 2.0

Deliver Us From EvilRated ★ 3.0