Series
Ratings
400
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Good BoyRated ★ 3.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 4.0
Unknown SeoulRated ★ 5.0
From Me to You: Kimi ni TodokeRated ★ 3.0

The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
Mom's Friend's SonRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5

Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.0

Hidden LoveRated ★ 4.0
Divorce Attorney ShinRated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0