Movies
Ratings
12
Cadillac RecordsRated ★ 5.0
The AviatorRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0

When Romance Meets DestinyRated ★ 5.0
What Happens in VegasRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0

My Sassy GirlRated ★ 4.0