Titles you rated


12.12: THE DAYRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0

Next DoorRated ★ 2.5

The First Slam DunkRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5

Escape from MogadishuRated ★ 4.5
Last KnightsRated ★ 2.0

NightcrawlerRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
Dirty GrandpaRated ★ 3.5

Man of MenRated ★ 3.5
Thunder ForceRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 3.5