Movies
Ratings
1069
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5

The People UpstairsRated ★ 0.5
The Night OwlRated ★ 2.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.0
Snow WhiteRated ★ 0.5

MinariRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.0

The First Slam DunkRated ★ 5.0

SleepRated ★ 3.0

12.12: THE DAYRated ★ 4.0

Keys to the HeartRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
This is the presidentRated ★ 0.5
The Red HerringRated ★ 0.5

The Battleship IslandRated ★ 0.5

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 0.5
DuneRated ★ 0.5
Black WidowRated ★ 3.5
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 2.0