Movies
Ratings
462
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Lady and the TrampRated ★ 2.5
The Wild RobotRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Death on the NileRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
A Real PainRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Taylor Swift: The Eras TourRated ★ 4.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5

Love in the Big CityRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5

In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5

The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5